Cloudsheet
 

Tarkvara kasutus võimaldab palgaarvestuse protsessi hallata paremini kui näiteks Exceli tabel ning muudab arvestaja töö lihtsamaks. Kõik majandustarkvarad on oma olemuselt suunatud korduvate, sarnaste omadustega tehingute registreerimisele, säilitamisele ja hilisemale aruandlusele. Siiski ei ole veel arendatud tarkvara mis teeks kogu töö inimese sekkumiseta. Seega on tarkvara efektiivse kasutuskogemuse tarvis vajalik hea koostöö kasutaja ja tarkvara arendaja vahel.

 Kuidas aitab tarkvara kasutamine luua ettevõttele väärtust?

 Peamised kasutegurid on:

  • Inimlike eksimuste arv väheneb – vähem stressi, õnnelikum töötaja

Inimlikud eksimused tekivad reeglina kas teadmatusest (seotud näiteks muutustega seadusandluses) või tähelepanematusest (reeglina seotud suuremahulise rutiinse töö hulga ja piiratud ajaressursiga).

Tarkvara haldaja võtab enda vastutada üldiste maksumäärade haldamise ja maksudeklaratsiooni vormide uuendamise, samuti loob võimaluse seadistada töötajapõhiselt maksuarvestust. Kui sellised seadistused on tehtud, kasutatakse juba salvestatud andmeid korduvalt igakuistes arvestustes ning vigade tekkimise tõenäosus viiakse miinimumini.

  • Töö kiirus kasvab – aega jääb rohkem andmete analüüsile

Töö kiirus kasvab rutiinse töö vähendamises – näiteks ei pea Maksuametisse käsitsi iga inimese tasuliike sisestama, vaid need andmed saab mugavalt eksportida ning suunata vabanenud aja andmete kontrollile ja analüüsile.

  •  Andmete kvaliteet ja aruannete ühtlus

Ilmselgelt on Excel väga tõhus abimees igasuguste arvutuste tarbeks, kuid sellel on siiski omad miinused.  Suurimad miinused peituvad selles et iga Exceli fail on oma looja ja tema loogika nägu ning teistel kasutajatel võib olla sellest vahel raske või koguni võimatu aru saada.

Seda probleemi ei teadvustata seni kuni palgaarvestus on vaid ühe inimese käes ning juhtimise tarbeks aruandeid ei vajata. 

Cloudsheeti kasutades saab töö tehtud vähesema stressiga, kiiremini ja kvaliteetsemalt.

 

Kontakttelefon 522 2388   © 2017 Payroll Solutions OÜ